fbpx
Šeštadienis, 23 spalio, 2021
  • Apie mus
  • Kontaktai
  • Reklama
  • Privatumo politika

Horoskopai

Šiandienos horoskopas, 23 spalio 2021

Emocijos trukdys jums atlikti praktinius darbus ir blaškys dėmesį. Galite patekti į keblią situaciją dėl sudaryto nekokio įspūdžio. Įdienojus jau kiek geriau seksis dauguma reikalų, ypač jei turite patirties, seniai tuo užsiimate.
Jeigu turite skolų, kurias metas grąžinti, neišvengiamai teks tuo pasirūpinti. O jeigu ketinate investuoti į kažkokį projektą, atsiras daug žadančių kompanionų. Ne visi pažadai bus pildomi, neapsirikite.
Teks spręsti darbo, verslo, mokslo problemas. Tai darykite atsakingai, antraip kils nemalonių rūpesčių. Susitikite su draugais, giminaičiais. Iš jų išgirsta informacija padės išspręsti opią problemą arba dėl ko nors apsispręsti.
Labai veikli, bet įtempta diena. Sunkiai prisiversite dirbti darbą, reikalaujantį kruopštumo. Tie, kieno rankose valdžia bei kontrolės funkcijos, nesirūpins geru tonu ir subtilumu. Kai kam dėl to bus skaudu, nemalonu, o gal ir nuostolinga.
Šiandien svajosite apie prabangą, jaukumą, geresnį įvaizdį, būtinai norėsis kai ką pakeisti savyje ir savo aplinkoje. Gali paaiškėti, kiek tai kainuotų. Vakare trokšite pramogų, meilės malonumų.
Šiandieną bus progų užmegzti ar atnaujinti pažintis, sužadinti simpatiją. Kita vertus, galvosūkių savo keistoku elgesiu jums gali sukelti kolega ar kitas asmuo iš artimos aplinkos. Saugokite sveikatą.
Šiandien gana aiškiai suvoksite situaciją ir matysite, ką pirmiausia turite padaryti, o ką galite atidėti ar perleisti kitiems. Galimas patikrinimas darbe, nelengvi įpareigojimai. Daugiau dėmesio teks skirti įvaizdžiui.
Sėkminga pirma dienos pusė, tačiau vėliau gali pritrūkti lankstumo, atidumo, kantrybės. Tai bus aktualu ne tik dirbant (jei jums šiandien reikia dirbti), bet ir bendraujant su artimaisiais.
Ši diena gali atgaivinti pamąstymus apie tai, ar nevertėtų kažko iš esmės keisti gyvenime, tiksluose, o gal net savo pasaulėžiūroje. Tikėtina, kad gausite jaudinamą žinią.
Tikėtina, kad teks bendrauti su atvykusiais ar sugrįžusiais iš užsienio. Jeigu tai bus patyrę specialistai, jie pasirodys jums itin reiklūs. Netyčia galite leptelėti kažką tokio, dėl ko vėliau gailėsitės.
Negraužkite savęs dėl nepavykusio reikalo, nekelkite sau ir kitiems per didelių reikalavimų. Verčiau pagalvokite apie kitas alternatyvas. Svarbu laikytis susitarimų, įsipareigojimų.
Šiandien iš ryto daugiau laiko skirkite kolektyvinei, visuomeninei veiklai bei pokalbiams. Seksis atkreipti į save dėmesį, pasireikšti. Popiet energijos ims mažėti, bendravimas vargins.

Savaitės horoskopas

Mėnesio horoskopai

Metų horoskopai

Simboliai ir reikšmės

Bendraukime

Naujausi straipsniai

Rekomenduojame

Naujienos iš interneto

Sveiki sugrįžę!

Prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užpildykite formą apačioje

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist