Privatumo politika

Privatumo politika

Mūsų tinklapio adresas www.tiksaviems.lt

TIKSAVIEMS šiomis privatumo taisyklėmis nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas, naudojantis www.tiksaviems.lt interneto svetaine, bet kokiu įrenginiu.

 

Duomenų valdytojo rekvizitai: TIKSAVIEMS, UAB.

Buveinės adresas: Ramybės g. 4-70, LT-02103 Vilnius.

Tel. (+370) 660 88990

El. paštas: info(eta)tiksaviems.lt

 

KOKIĄ INFORMACIJĄ APIE JUS RENKAME IR KAM NAUDOJAME?

Neregistruoti vartotojai

Mes nefiksuojame ir nerenkame jokių asmeninių neregistruotų www.tiksaviems.lt interneto svetainės lankytojų duomenų, išskyrus IP adresą. IP adresas fiksuojamas saugant lankomumo statistiką ir naudojamas tik apibendrintai statistinei informacijai.

Serveris į neregistruoto vartotojo kompiuterį įrašo sesijos slapuką, kurį interneto naršyklė pašalina pasibaigus sesijai. Jis naudojamas įsiminti vartotojo pasirinkimus sesijos metu.

 

Registruoti vartotojai

Registracijos metu Jūs mums pateikiate šią asmeninę informaciją:

 • vardą,
 • pavardę,
 • telefono numerį (jei tai asmeninis),
 • elektroninio pašto adresą (jei tai asmeninis).

Šią asmeninę informaciją naudojame tokiais tikslais:

 1. Telefono numeriu galime pasinaudoti susisiekti dėl paslaugos teikimo sąlygų.
 2. Elektroniniu paštu galime susisiekti dėl paslaugos teikimo sąlygų ar naujų paslaugų.

 

Kokius Jūsų duomenis fiksuojame?

Mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, fiksuojame registruotų vartotojų lankymosi statistiką, kad galėtume geriau pritaikyti svetainės funkcijas ir turinį vartotojų poreikiams. Šią informaciją saugome dvejus metus.

Saugumo audito sumetimais mes fiksuojame prisijungimus prie Jūsų paskyros, susiedami juos su IP adresu. Šią informaciją saugome dvejus metus.

 

KAM ATSKLEIDŽIAME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Jūsų asmeninių duomenų neperduodame jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus teisėsaugos institucijoms ir tik pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.

Jūsų el.pašto adreso pagalba gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

 

KĄ DAROME, KAD APSAUGOTUME JŪSŲ INFORMACIJĄ?

Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įdiegėme fizines ir technines priemones, kad apsaugotume visą informaciją, kurią renkame mūsų paslaugų teikimo tikslais. Primename, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Jūsų duomenis saugosime du metus po Jūsų paskyros galiojimo pabaigos. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.

 

JŪSŲ TEISĖS

 • Jūs galite susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi.
 • Jūs galite paprašyti pataisyti ar pakeisti savo duomenis.
 • Jūs galite paprašyti pašalinti savo duomenis nedelsiant.
 • Jūs galite atsisakyti, kad Jūsų duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros, susijusios su TIKSAVIEMS, UAB paslaugomis, tikslu, parašydami laišką el.paštu info(eta)tiksaviems.lt arba paskambindami telefonu (+370) 660 88990.

 

Bet kokį prašymą ar nurodymą, susijusį su asmens duomenų tvarkymu, Duomenų subjektas turi teisę pateikti Duomenų valdytojui raštu vienu iš šių būdų: įteikiant tiesiogiai ar paštu adresu Ramybės g. 4-70, LT-02103 Vilnius; el. paštu: info(eta)tiksaviems.lt.

Duomenų valdytojas gavęs tokį prašymą ar nurodymą, kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo kreipimosi dienos, pateikia atsakymą bei atlieka prašyme nurodytus veiksmus ar atsisako juos atlikti. Prireikus nurodytas laikotarpis gali būti pratęstas dar dviem mėnesiams, atsižvelgiant į prašymų sudėtingumą ir skaičių. Tokiu atveju, per vieną mėnesį nuo prašymo gavimo dienos Duomenų valdytojas informuoja Duomenų subjektą apie tokį pratęsimą, kartu pateikdamas vėlavimo priežastis.

Duomenų valdytojas gali nesudaryti duomenų subjektams sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, išskyrus nesutikimą tvarkyti asmens duomenis tiesioginės rinkodaros būdu, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą.

 

SLAPUKAI

Jūsų rašomi komentarai tinklalapyje www.tiksaviems.lt,  išsaugomi slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi dvejus metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – dvejus metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Interneto svetainėje www.tiksaviems.lt naudojami keli slapukai įsiminti vartotojo pasirinkimus:

 1. Sesijos slapukas, kurį interneto naršyklė pašalina pasibaigus sesijai. Jis naudojamas įsiminti vartotoją ir jo pasirinkimus sesijos metu.
 2. loginForm slapukas įsiminti prisijungimo formos tipą.
 3. treeMenu slapukai įsiminti meniu medžio būseną.

 

IŠ KITŲ TINKLAPIŲ ĮKELTAS TURINYS

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

JŪSŲ TEISĖS

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Sveiki sugrįžę!

Prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užpildykite formą apačioje

*Registruodamiesi mūsų svetainėje sutinkate su taisyklėmis ir nuostatomis bei privatumo politika.

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.