fbpx

Horoskopai

Šiandien, 29 kovo 2021

Sustoti svarbu laiku, o kad nepražiopsotumėte kritinės ribos, reikia nesinervinti, neskubėti. Tai neblogas laikas spręsti dvejones, vertinti, kas teisus, kas ne, mat būsite gana objektyvūs aplinkiniams.
Nemaloni diena, vis dėlto susiimkite ir neleiskite sau nervintis, erzintis dėl niekų, o apie rimtus dalykus tiesiog negalvokite. Labai nesikrimskite dėl esamų sunkumų ar nuostolių, vienaip ar kitaip tai susitvarkys.
Sąlygiškai palankus metas: jus palaikys įtakingi asmenys. Vis dėlto nebus gerai priimti pagalbą, įsivelsite į priklausomybės pančius. Venkite rimtų pokalbių su vadovais.
Būsite griežtesni, reiklesni sau bei aplinkiniams ir tai padės apsispręsti, ko jums reikia, ką geriau pasirinkti. Vis dėlto neskubėkite pranešti apie savo apsisprendimą.
Painiavos galvoje daugės. Nesinervinkite, jeigu kas nors nesiseks, bet ir nesidžiaukite gautais pasiūlymais, taip pat atrastais daiktais. Nors draugai bus pasiruošę jums padėti, vis dėlto šiandien geriau apsieiti be kitų pagalbos.
Nereikėtų ko nors svarbaus imtis ir naujų darbų pradėti. Neįsivelkite į intrigą darbe. Venkite bendravimo, ypač su jums nemaloniais asmenimis, neužmegzkite naujų pažinčių.
Galite rimtai apsigauti vertindami tiek dalykinio pasiūlymo, tiek daikto, drabužio kokybę, reikalingumą ar priimdami brangią dovaną. Venkite bet kokių materialių saitų.
Galimi perspektyvūs pasiūlymai, tačiau neskubėkite jų vertinti, ieškokite trūkumų. Galite sukurti sistemą esamoms materialinėms problemoms išspręsti. Nepraraskite saiko bei atsargumo, ypatingai tvarkydami piniginius ir turto reikalus.
Nesikrimskite, jeigu kas nors nepavyks. Šiandien palanku atkreipti dėmesį į dalykus, kuriems amžinai trūksta laiko arba apie kuriuos nenorite žinoti. Būkite sau atviri ir sąžiningi.
Galite kiek suklysti vertindami savo jausmus ar jums rodomą atsidavimą. Negeras laikas nei euforijai, nei nusivylimui. Ramiai analizuodami galite rasti meilės nesėkmių priežastis.
Naudingas metas, tinkamas imtis reikalų, kuriuose nereikia daug bendrauti, įsipareigoti. Puiki diena kūrybiniam darbui. Kita vertus, nepasitenkinimas gyvenimo kokybe, darbo rezultatais, mylimu žmogumi gali pasiekti nepageidautiną ribą.
Tylėjimas auksas. Ar daug prarasite, jei nusileisite ir tiesiog patylėsite? Šiandien reikia vengti ginčų (kaip ir įsipareigojimų) su dalykiniais partneriais. Ieškokite ne tik svetimų klaidų, bet ir savo.

Sveiki sugrįžę!

Prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užpildykite formą apačioje

* Registruodamiesi mūsų svetainėje sutinkate su taisyklėmis ir nuostatomis bei privatumo politika .

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.